Tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych

Sklepy internetowe to bardzo popularne i lubiane przez klientów miejsce robienia zakupów. Sklep internetowy oznacza komfort, wygodę zakupu i możliwość zakupu towarów bez konieczności wychodzenia z domu – o każdej porze dnia i nocy, gdy tylko jest na to chwilka czasu. Dlatego właśnie warto zainwestować w swój własny sklep internetowy. Stworzenie takiego sklepu w sposób przyjazny i funkcjonalny dla klienta może być zadaniem trudnym, dlatego właśnie warto to zadanie powierzyć nam. Wybór oprogramowania sklepu internetowego, jego serwera i późniejsza promocja mogą być nieco problematyczne, ale nie dla nas. Zajmiemy się tym w sposób, który sprawi, że koło sklepu internetowego, postawionego przez nas nie można będzie przejść obojętnie.

Oferujemy:

  • pełni funkcjonalny sklep
  • represywną szatę graficzną (pod każdy ekran – telefon, tablet, komputer)
  • brak limitów produktów
  • integracje systemami płatności (PayU, Dotpay itd)
  • integracje z Allegro
  • Integracja z porównywarkami cen (np. Ceneo)
  • połączenie z portalami społecznościowymi

Za wdrożenie sklepu płacisz raz i nie ponosisz więcej żadnych opłat jak na niektórych serwisach, które proponują gotowe automatycznie instalowane sklepy.

Hosting i domena gratis na rok !

Zapytaj nas o wycenę Twojego sklepu!

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami. Tel. +48 534 191 551, email: [email protected], lub skorzystaj z poniższego formularza i opisz nam swoje zlecenie :

Imię i nazwisko / Firma (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Opis strony www

Przepisz kod: captcha

tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych

Przykładowy sklep wykonany według uznania klienta.

Strona główna

Widok kategorii produktów

Widok produktu